Porady prawne – agencja detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna oferuje nie tylko usługi detektywistyczne i windykacyjne, ale również kompleksowe wsparcie prawne, w tym pełnomocnictwo adwokackie i radcowskie. Dzięki naszym solidnym relacjom z prawnikami i komornikami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalne porady prawne.

Obszary, w których udzielamy porad prawnych

Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych dotyczących różnorodnych spraw. Najczęściej dotyczą one obszarów prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Współpracujące z nami kancelarie prawne i komornicze specjalizują się również w innych dziedzinach prawa. W ramach prawa karnego i karno-skarbowego oferujemy konsultacje związane z groźbami, uprowadzeniami, kradzieżami, molestowaniem czy szantażem.

W obszarze prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego, zapewniamy wsparcie głównie w sprawach rozwodowych, dotyczących opieki nad dziećmi, sprawach spadkowych, podziału majątku i odszkodowań. Oferujemy również pomoc prawną w sprawach potwierdzenia lub zaprzeczenia ojcostwa.

Współpracujące z nami kancelarie prawne świadczą także usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego. Nasi klienci mogą liczyć na konsultacje dotyczące zabezpieczania umów i obsługi prawnej firm. Ponadto, oferujemy obsługę prawną związaną z prawem pracy, obejmującą pomoc w sprawach łamania zakazu nieuczciwej konkurencji, sporów pracowniczych, mobbingu czy dyskryminacji.

Detektyw - porady prawne

Konsultacje detektywistyczne

Świadczymy również konsultacje detektywistyczne, które obejmują wstępne porady dla naszych klientów. Podczas takich konsultacji mogą Państwo dowiedzieć się, czy dana usługa może być zrealizowana przez agencję detektywistyczną. Nasze wsparcie obejmuje także inne aspekty, takie jak weryfikacja obecnej sytuacji i udzielanie wskazówek dotyczących sposobu przeprowadzenia danej usługi, na przykład zbierania materiałów dowodowych, zgodnie z przepisami prawa.