Ochrona osobista – Prywatna ochrona dla bezpieczeństwa osobistego

Ochrona osobista to jedna z usług oferowanych przez nasze biuro detektywistyczne. Nasz zespół składa się z odpowiednio wyszkolonych osób posiadających wiedzę z zakresu ochrony osobistej oraz mienia. W trakcie świadczenia usług w obszarze ochrony osobistej, nasi pracownicy są wyposażeni w broń palną i środki bezpośredniego przymusu. Dodatkowo dysponują innymi urządzeniami, które zapewniają bezpieczeństwo osobom chronionym.

Usługi ochrony osobistej / prywatnej

W ramach naszych usług ochrony osobistej oferujemy:

  • prywatną ochronę bez broni palnej,
  • prywatną ochronę z bronią palną,
  • prywatną ochronę osób oraz mienia z powietrza,
  • monitoring mienia i osób.

Do realizacji ochrony osób i mienia z powietrza oraz monitoringu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, w tym drony.

Ochrona osób w ramach usług okresowych i stałych

W naszej agencji oferujemy zarówno okresową, jak i stałą ochronę osobistą. Zapewniamy bezpieczeństwo zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Ochrona okresowa jest skierowana szczególnie do Klientów, którzy potrzebują profesjonalnego zabezpieczenia na czas określonego wydarzenia. Oferujemy pomoc podczas rodzinnych imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, imprez firmowych oraz służbowych wyjazdów.

Stała ochrona to oferta, z której warto skorzystać, jeżeli zależy Państwu na długoterminowym zabezpieczeniu siebie lub swoich bliskich. Na życzenie Klienta, jesteśmy w stanie towarzyszyć chronionym osobom w mieszkaniu oraz innych miejscach, gdzie może wystąpić niebezpieczeństwo. Możemy również pełnić dodatkowe funkcje, takie jak kierowców lub asystentów. Stała ochrona może być świadczona przez 8, 12 lub 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ochrony osobistej, gwarantujemy profesjonalne podejście i skuteczne działania w celu zapewnienia Państwa bezpieczeństwa.