Detektyw Kraków

Agencja detektywistyczna Lampart w Krakowie

Nasza agencja detektywistyczna Lampart w Krakowie świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych z Małopolski. Jako firma detektywistyczna o ogólnopolskim zasięgu, podejmujemy działania również w innych regionach kraju. Jesteśmy świadomi, jak istotną rolę odgrywa czas w rozwiązywaniu spraw, dlatego po otrzymaniu zgłoszenia, licencjonowany prywatny detektyw niezwłocznie podejmuje się Państwa problemu. Współpracujemy zarówno z partnerami zagranicznymi, jak i specjalistami z różnych dziedzin, w tym prawnikami, komornikami i psychologami, zapewniając kompleksowe wsparcie.

Kraków | Detektywi Lampart w Krakowie

Czym zajmuje się krakowskie biuro detektywistyczne?

Pracownicy naszego biura detektywistycznego podejmują się dyskretnej obserwacji niewiernych partnerów oraz członków rodziny podejmujących ryzykowne zachowania. Zapewniamy kontrolę pracowników, którzy mogą działać na szkodę firmy. Przeprowadzamy weryfikację wiarygodności i wypłacalności najemców oraz potencjalnych kontrahentów, a także pomagamy w wykrywaniu nieuczciwej konkurencji. Nasze usługi obejmują również weryfikację kandydatów podczas procesu rekrutacji, mając na celu ochronę Państwa przed problemami związanymi z zatrudnieniem nieuczciwych pracowników.

Dział kryminalny w Krakowie

W krakowskim oddziale naszej agencji detektywistycznej znajduje się dział kryminalny. Nasi pracownicy zajmują się m.in. poszukiwaniem zaginionych osób, w tym przypadkach porwań, w tym porwań rodzicielskich, oraz ustalaniem miejsca pobytu dłużników. Dzięki współpracy z oddziałami naszej agencji detektywistycznej z całego kraju oraz współpracy z funkcjonariuszami policji, możemy maksymalnie zwiększyć skuteczność poszukiwań. Dział kryminalny w Krakowie zajmuje się również zbieraniem materiałów dowodowych do spraw sądowych z zakresu prawa karnego, w tym pomagamy osobom niewinnym w oczyszczeniu się z zarzutów.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej agencji detektywistycznej w Krakowie. Jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów i zapewnić pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Szybki kontakt:
Lampart Group S.A.
ul. Orla 8, 00-143 Warszawa
Kontakt poprzez formularz kontaktowy wyślij zapytanie lub zgłoszenie
Kontakt telefoniczny: +48 532-888-820 lub +48 888-445-998